Bonjasky Champs Day – maandag 2 november

Beste ouders/verzorgers,

Maandag 2 november is het weer zover en wordt er een Bonjasky Champs Day georganiseerd. Op deze dag worden er examens gehouden voor de verschillende niveau’s: Puma, Tiger en Lion. Hierbij zijn natuurlijk ook alle ouders, opa’s, oma’s, broertjes en zusjes van harte welkom om de kinderen te komen aanmoedigen!

Criteria

De trainers hebben afgelopen weken de kinderen beoordeeld aan de hand van een aantal richtlijnen. Om u een idee te geven wat de kinderen moeten beheersen om examen te mogen doen staan hieronder de criteria per niveau.

Van Beginner naar Puma examen:

– Nette linkse en rechtse directe
– Linker en rechter hoek
– Linker en rechter opstoot
– Lowkicks
– Trappen naar het lichaam
– 2 sessies van 6x opdrukken
– Netjes kunnen groeten
– 2 stootcombinaties kunnen maken
– 1 trap/stoot combinatie

Van Puma naar Tiger examen:

– Nette linkse en rechtse directe
– Linker en rechter hoek
– Linker en rechter opstoot
– Lowkicks
– Trappen naar het lichaam
– Highkicks
– 4 sessies van 6x opdrukken
– Netjes kunnen groeten
– 4 stootcombinaties kunnen maken
– 3 trap/stoot combinaties
– Verdedigen van stoten en trappen
– Licht sparren op het lichaam

Van Tiger naar Lion examen:

– Nette linkse en rechtse directe
– Linker en rechter hoek
– Linker en rechter opstoot
– Lowkicks
– Trappen naar het lichaam
– Highkicks
– 4 sessies van 8x opdrukken
– Netjes kunnen groeten
– 4 stootcombinaties kunnen maken
– 3 trap/sootcombinaties kunnen maken
– Compleet verdedigen
– Kunnen counteren
– Compleet sparren

Programma

Het programma van 2 november ziet er als volgt uit:

15.50             Opwarmen Puma groep 1
16.00             Start examen Puma groep 1
16.15             Opwarmen Puma groep 2
16.25             Start examen Puma groep 2
16.40             Opwarmen Puma groep 3
16.50             Start examen Puma groep 3
17.05             Opwarmen Tiger
17.15             Start examen Tiger
17.30             Opwarmen Lions
17.40             Start examen Lions
18.05             Einde examen

Zorg dat de kinderen op tijd omgekleed en klaar staan, discipline is ook een belangrijk onderdeel van onze sport.

Deelnemers

De namenlijst voor het examen:

Puma Groep 1

1) Aziz Tahiri
2) Nora Charles
3) Vivian Jagnarain
4) Marvin Koumassenou
5) Jairo Busselaar
6) Rayan Badri
7) Amani Fattouchi
8) Demi Schoonhoven
9) Joey de Groot
10) Ilias Badri
11) Issam Belhaj
12) Esmee Buruma
13) Femke Siebeling
14) Karim Zemouri
15) Emin Pieterse
16) Barry Brands
17) Kim Overweel
18) Samuel Matthew
19) Dean Jesich
20) Femma Gabri 

Puma Groep 2

1) Aimy-Rae Schenk
2) Rosalie Harmsen
3) Dylan Schenk
4) Damian Dundas
5) Rosalie Harmsen
6) Demi Schoonhoven
7) Arda Kerem Avkanpan
8) Djack Griffioen
9) Emson Knaap
10) Eren Kutuk
11) Basel Noorzad
12) Izza Alt Ben Moh
13) Sharif Sahadat
14) Yannick Jansen
15) Shayne Jansen
16) Arad Seyed Mehdi
17) Wesley Schoonhoven
18) Demi Schoonhoven
19) Serena Anslyn
20) Jeslyn Anslyn

Puma Groep 3

1) Levi Lionahr
2) Sifra Pengel
3) Nora Charles
4) Amani Fattouchi
5) Alessio Vianello
6) Mick Bastiaans
7) Iwan Makarov
8) Nova Bank
9) Christofpher van Diepen
10) Kaya A-Loy
11) Ashley Antonia
12) Monsterrat Sandoval
13) Izza Ait Ben Moh
14) Arda Kerem Avkapan
15) Latisha Wielkens
16) Britt Beezhold
17) Esmee Helmerhorst
18) Majenta Voordouw

Tiger Groep

1) Puk Bottenheft
2) Yassin van der Sluis
3) Lorenzo Reij
4) Liv Sleeuwenhoek
5) Tim van de Luitgaren
6) Owen Roebersen
7) Rayan Belkadi
8) Sohaiha Ouhadou
9) Vaishno Jagernath
10) Rishano Birtantie
11) Sophie Soselisa
12) Sarina Caupain
13) Yusuf Topcuoglu
14) Maya Osborne
15) Alisha Ramsanjal
16) Tim van de Luitgaarden
17) Yassin van der Sluis
18) Sterre de Graaf
19) Noor Allitou
20) Fleur Poelma
21) Olav van Vliet
22) Raf Boerhout
23) Amal El Haddadi
24) Salena Yakyati

Lion Groep

1) Melvin de Vries
2) Zoe Hellingwerf
3) Esam Raheem
4) Rania Zeroual
5) Luna Bogerd
6) Yasser Sharifi
7) Jaymil Reiziger
8) Luna Bogerd
9) Nikai Schenk
10) Yassin Ahmed Sharifi
11) Zhayno Fernandez
12) Nino Valois-Smith
13) Asmae Alt Ben Moh
14) Luna Boogerd
15) Indy Koch
16) Akram Alkarmouty
17) Bradley Henry
18) Amber van der Sluis
19) Senna El Bachiri

Zou u zo vriendelijk willen zijn om ons een bevestigingsmailtje te sturen als uw zoon/dochter inderdaad bij de champsday aanwezig is? 

Indien u nog vragen heeft kunt u contact opnemen met ons via het onderstaande mailadres !

Sportieve groet,

Team Bonjasky 

Bonjasky Academy
Hildo Kropstraat 2
1328 BC Almere 

Email: bonjaskyacademy@live.nl
www.bonjaskyacademy.com
http://facebook.com/bonjaskyacademy
Bonjasky Academy – Martial Arts, Fitness & More

Dit bericht is gepost in nieuws. Bookmark de link.