Champsday – 13 juni 2021

Champsday – 13 Juni 2021

Beste ouders/verzorgers en Bonjasky Academy kids,

Het is bijna zover, Champsday komt er weer aan!

Binnenkort zullen onze geselecteerde Cats, Pumas, Panthers, Tigers en Lions weer een niveau omhoog gaan. Spannend!

De kosten van de Champsday bedragen 25.- euro dit is voor het examen, het behaalde diploma en het T-shirt van het behaalde niveau.

Graag bevestigen of uw zoon/dochter aanwezig is bij het examen. 

Traint uw zoon/dochter in Almere kunt u dit doen door te mailen naar info@bonjaskyacademy.com voorzien van t-shirt maat.

Traint uw zoon/dochter in Hilversum kunt u dit doen door te mailen naar hilversum@bonjaskyacademy.com voorzien van t-shirt maat.

U zult na bevestiging een betaallink ontvangen om het examen te voldoen.

Heel veel succes allemaal en wij zien jullie in de lessen!

Osu,
Team Bonjasky

PUMA EXAMEN GROEP 1
INSTOTEN 11.30
START 11.45
EINDE 12.15

Nihad Barakat
Mike Atteveld
Nas Hardoar
Alina Kleefman
Dani van der Zwet
Nathaniel Arik
Seth Wong-Swie-San
Milano Vaarnold
Keano Bergshoeff
Jordie Heuving
Benjamin Karami
Kyann Bennemeer
Noah Groenewald
Tijm Helmus
Hidde Postma

PUMA EXAMEN GROEP 2
INSTOTEN 12.30
START 12.45
EINDE 13.15

Marcus Lam
Noella Negash
Demi Roest
Abdullah Cifci
Emma Lam
Kieran Berden
Ryan Berden
Jada Colic
Melissa Dalemans
Damian Ramadhin
Levi Vos
Sterre Jansen
Veron Palmtak

PANTHER EXAMEN GROEP 3
INSTOTEN 13.30
START 13.45
EINDE 14.15

Youandi Atteveld
Noa Bruining
Mila Tolmeijer
Melissa Van Eshof
George van Gessel
Mikail Davarci
Dennis Dospesau
Linde Derks
Veron Broer
Mueed Malik
Zoe van Loenen
Anu Akanbi
Krar Haider Mohamad
Nickey de Vos
Dean Buyurman
Laetitia Bouterse
Prajith Selvakumar

PANTHER EXAMEN GROEP 4
INSTOTEN 14.30
START 14.45
EINDE 15.15

Denley Stoke
Danillo Kalsbeek
Esad Brkic
Levi Vos
Kyara Karakas Karakas
Emma van der Wiel
Luuk van der Wiel
Anwar Bennamari
Jesse Ferket
Ouassim Majouji
Serajoe Jalloh
Riad Al Hannassi
Mounir Eluardi
Sem Brands
Roan Banga
Sanad El Mansouri
Romaysae Tahizounte
Mace Samello

TIGER EXAMEN GROEP 5
INSTOTEN 15.30
START 15.45
EINDE 16.15

Atilla Ylmaz
Soraya Koel
Malvin Kuit
Calvin Kuit
Linde Derks
Joemy Altena
Jelani Paal
Donny Broersen
Genessa Penzo
Shahab Husseini
Jamie van der Zwet
Aya Ammi
Silvano van Leeuwen
Muktar
Djoah Noordmans
Damian van de Kuilen

TIGER EXAMEN GROEP 6
INSTOTEN 16.30
START 16.45
EINDE 17.15

Lowie Philippona
Jade Rennefeld
Nojdar Ahmed
Yassin el Bouazati
River Bindinga
Dave Goffin
Rohan Ramdien
Nyka Verdonk
Caithlynn Tjoa
Joey Hilekes
Lianne Perez
Maxim vd Pas
Thymo Eyk
Wassim Ouhadou
Danielle van laar
Milan Maassen

LION EXAMEN GROEP 7
INSTOTEN 17.30
START 17.45
EINDE 18.15

Simeon Kolev
Ruya Kiziley
Karim Karoum
Stijn Commandeur
Ramin Hamidi
Kenna Klerkx
Eva Jansen
Rohit Kisoen
Djaylee Toet
Robin Krop
Daan Sinke
Yassine Khalidi

TIGER EXAMEN GROEP 8
INSTOTEN 18.30
START 18.45
EINDE 19.15

Jayde Schet
Jaysley Concincion
Ravianne Deventer
Jaydon Menig
Djaylee Toet
Robin Krop
Daan Sinke
Yassine Khalidi