CHAMPSDAY NEXT LEVEL – 6 oktober 2019

CHAMPSDAY NEXT LEVEL

Beste ouders/verzorgers,

Dit is de voorlopige lijst van de kinderen die examen mogen doen voor de Champsday op zondag 6 oktober! De dag zal starten om 12.00 uur. Natuurlijk is iedereen welkom om te komen kijken, opa’s, oma’s, vriendjes en vriendinnetjes.

Wij vragen u uw kind(eren) aan te melden aan de balie en daarbij meteen zijn/ haar kledingmaat door te geven.

Voor overige vragen contact het balieteam via info@bonjaskyacademy.com

Het belooft een leuke dag te worden en wij zorgen ervoor dat dit een dag wordt om niet te vergeten!

Belangrijk!

  • We beginnen zondag om 12.00 uur maar er is voor elk examen een instoot tijd van een 15 minuten. Zorg er dus voor dat u allen op tijd aanwezig bent.
  • De kosten bedragen 25.- euro, dit is voor het examen, het certificaat en een t shirt van het behaalde niveau, deze dienen te worden voldaan voor de Champsday.
  • Belangrijk dat u een bevestigingsmail van aanwezigheid van uw zoon of dochter naar info@bonjaskyacademy.com stuurt of u kunt dit vermelden bij het balie team in de week voor Champsday.
  • In de aankomende week, van 30 september tot 4 oktober zal Remy Bonjasky voor de laatste ronde de kinderen beoordelen. Het is dus mogelijk dat uw zoon of dochter deze week nog wordt toegevoegd aan de lijst, dit zal dan dik gedrukt zichtbaar zijn in de lijst.

Sportieve groet,
Team Bonjasky

RICHTIJNEN

De trainers hebben de afgelopen weken de kinderen beoordeeld aan de hand van een aantal richtlijnen. Om u een idee te geven wat de kinderen moeten beheersen om examen te mogen doen staan hieronder de richtlijnen per niveau.

PUMA

– Examen op de zak.
– Nette linkse en rechtse direct
– Linker en rechter hoek
– Linker en rechter opstoot
– Lowkicks
– Trappen naar het lichaam
– 2 Sessies van 6x opdrukken
– Netjes kunnen groeten
– 2 Stoot combinaties
– 1 Trap/stoot combinatie

TIGER

– Nette linkse en rechtse directe
– Linker en rechter hoek
– Linker en rechter opstoot
– Lowkicks
– Trappen naar het lichaam
– Highkicks
– 4 Sessies van 6x opdrukken
– Netjes kunnen groeten
– 4 Stoot combinaties
– 3 Trap/stoot combinaties
– Verdedigen van stoten en trappen
– Licht sparren op het lichaam

LION

– Nette linkse en rechtse directe
– Linker en rechter hoek
– Linker en rechter opstoot
– Lowkicks
– Trappen naar het lichaam
– Highkicks
– 4 Sessies van 8x opdrukken
– Netjes kunnen groeten
– 4 Stoot combinaties
– 3 Trap/stoot combinaties
– Compleet verdedigen
– Kunnen counteren
– Compleet sparren

deelnemers

PUMA EXAMEN
EXAMEN 12:00 – 12:30 uur
(Instoten 11:45 uur)

Stijn Commandeur
Yasmina Ben Mouloud
Jayde Schet
Jeraino Schet
Kiara de Haas
Dunja Cosic
Tygo Oosterbrugge
Aman Jiawon
Jesiah Venetiaan
Jada Skye Broenland
Marceli Turowski
Simeon Kolev
Djaylee Toet
Jayen Sewpal
Fawwaz Bakhtali
Karim Keroum
Jamie van der Zwet
Jayson Polman Tuin
Fadi Jameel
Shane Benjamin
Benjamin Popal
Pallavie Sewdoelare
Chloe Portenge

PUMA EXAMEN
EXAMEN 13:15 – 13:45 UUR
(Instoten 13:00 uur)

Livano Davids
Freya de Vries
Hasan Al- Shareef
Koray Kubus
Joey Goffin
Mathijs Willems
Alec Bindervoet
Luca Argese
Szymon Romanowksi
Hasan Al-shareef
India Sluijter
Ali Turkdogan
Rohit Kisoen
Dilon Ali
Faithly Mostaard
Kanye Lub
Abdoelrahim Nazarali
Mehmet Kandemir
Disaya Verwey
Felicity Rother
Dean Bonjasky
Jasper Sinke

TIGER EXAMEN
EXAMEN 14:30 – 15:00 UUR
(Instoten 14:15 uur)

Tom Oudenampsen
Luca Sluiter
Rishi Panchoe
Richie Risnal
Yuvraj Jagessar
Pavle Cosic
Dylano Toet
Nina Van Dam
Alyssa Nagtegaal
Alper Akbulut
Danny De Leeuw
Dihya Mouha
Tara Mertodikromo
Charly Pastor
Nero van der Reijken
Malaika Rodjan
Ikram Aboullait
Daniel Ouamar
Oumaima Skouri
Anne Hofhuis
Emory Hoogstad
Joeri Van Dijk
Shaiem Jaggoe
Mika van der Kroon
Danielle Goed
Lotfi El Bali
Christopher Mungra
Damiën Mungra
Kimberley van der Horn
Robin Bos
Rishay Jadoenath
Dean Bonjasky

LION EXAMEN
EXAMEN 15:45 – 16:15 UUR
(Instoten 15:30 uur)

Marcello van den Heuvel
Brooklyn Coppens
Gianni Biseswar
Jairo Lassooij
Ebrar Kayaci
Nahla Ferket
Ravianne van Deventer
Ceylin Gülcan
Yasmina Ateia
Joy van Veluw
Angel van Veluw
Gianluigi Abdul Hamid
Rens Hut
Jeremy Koekebakker
Shaiem Jaggoe
Anouar Najah
Jesse Vazquez Cabral
Dylano Bosscher
Cheandrick Girigori
Christopher Mungroo
Damiën Mungroo
Gino Kanaan
Jeremy Klein Gotink
Jayden Klein Gotink

DRAGON EXAMEN
EXAMEN 17:00 – 17:30 UUR
(Instoten 16:45 uur)

Jill Botter
Dilara Najid
Jacky Martens
Djuna ter Borgh
Naomy Derkx
Sarina Caupain
Marwa Bartoutouh
Hennie van Laar
Demyon van Uitert
Lucas Keizer
Quinayro Mormon
Djay Gijsen
Arda Ozev
Isra Azaroual
Max Krop
Romijn Derks
Adam Hadui
Zhané Hilhorst
Vinayak Bikha
Ilias el Bachiri