Champsday selectie zondag 10 juli 2022

 

Beste kids en ouders,

Nadat de trainers de afgelopen weken flink hebben geëvalueerd is er weer een Champsday selectie gemaakt. Voor deze selectie kijken de trainers naar alle criteria van het nieuwe niveau. Ook staan de bouwstenen van de Bonjasky Academy centraal waaronder kracht, conditie, respect, doorzettingsvermogen en discipline.

Aan de Champsday zitten kosten verbonden, deze zijn voor het nieuwe niveau, het certificaat en het examen en bedragen 25.- euro. De genodigde kinderen krijgen allemaal een persoonlijke mail met alle info omtrent Champsday. Mocht uw zoon of dochter niet geselecteerd zijn dan is het mogelijk dat er nog verbeterpunten zijn, hiervoor kunt u contact opnemen met hostess team zodat zij de desbetreffende trainer meer informatie vragen voor uw zoon en dochter.

Hieronder vindt u nog een opsomming van de verschillende niveaus en de benodigdheden voor dit niveau. De jeugd hebben wij niet alleen in leeftijdscategorieën ingedeeld, maar ook in zes verschillende niveaus: Cat, Puma, Panther, Tiger, Lion en Dragon.

PUMA
De puma’s hebben de basis al aardig onder de knie en kunnen dit verder ontwikkelen met hier en daar een spelletje.In deze les zijn bokshandschoenen en scheenbeschermers verplicht, een bidon en een handdoek zijn optioneel.

PANTHERS
Bij de Panthers wordt er kennis gemaakt met het sparren, dit gebeurt heel zorgvuldig en gecontroleerd zodat iedereen een fijne ervaring heeft met het sparren en van elkaar kan leren.In deze les zijn bokshandschoenen, scheenbeschermers, gebitsbeschermer en een kruis/borstbeschermer verplicht, een bidon, handdoek en een hoofdcap zijn optioneel.

TIGERS
Tigers kunnen al aardig sparren en zullen een begin maken aan het clinchen (vasthouden tijdens het sparren om vervolgens knieën te maken). In deze les zijn bokshandschoenen, scheenbeschermers, gebitsbeschermer en een kruis/borstbeschermer verplicht, een bidon, handdoek en een hoofdcap zijn optioneel.

LIONS
Lion is het hoogste niveau voor kinderen die het niet ambiëren om wedstrijden te vechten. Zij hebben vrijwel alle technieken onder de knie en trainen keihard in deze groep.In deze les zijn bokshandschoenen, scheenbeschermers, gebitsbeschermer en een kruis/borstbeschermer verplicht, een bidon, handdoek en een hoofdcap zijn optioneel.

DRAGONS
Het allerhoogste niveau is Dragon, in deze groep wordt je geselecteerd door Remy Bonjasky als jij ambities hebt voor wedstrijden (met goedkeuring van de ouders). Hier wordt door de Dragons serieus op wedstrijden voorbereid en hard getraind en gespard.In deze les zijn bokshandschoenen, scheenbeschermers, gebitsbeschermer en een kruis/borstbeschermer verplicht, een bidon, handdoek en een hoofdcap zijn optioneel.

LET OP: 

  • Zorg ervoor dat je optijd aanwezig bent. 
  • Alleen examen doen in Bonjasky Academy shirt van jouw huidig niveau. 
  • Full fight gear meenemen.

 

PUMA EXAMEN – Groep 1

Aanvang: 9:30 uur
Warming up: 9:45  uur
Examen: 10:00 – 10:30 uur

Selectie:

Cindy-Lisa Hanssens
Luna van Hees 
Tjaloh Tapilawatin
Skylar Jansen 
Isa ten Klooster
Noor Ousrout
Ayesha Sitaran 
Rainel Engelbrecht 
Mohamed Othman 
Elorri Niyongere
Kiyaan Gaffar 
Bento Naufel
Danley Burggraaf 
Sara Safraoui 
Emily Snitko 
Jay Schouten 
Sheneya Kroes
Cristiano Hoang 
Liam van de Ruit 
Rionsley Lacruz

PUMA EXAMEN – Groep 2

Aanvang: 10:30 uur
Warming up: 10:45 uur 
Examen: 11:00 – 11:30 uur

Selectie:

Luca Thomasse
Djesseny Knott
Alysa Smit
Adam Malhoef
Quinty van Campenhout
Sayvion Ceder
Izzk Jugwels
Tyvainio Butler 
Gloria Delunsi 
Jasmijn van der Meer 
Sumera Karg
Spencer Ruwers
Mason van Lint
Nathalya Angelvis 
Ray van Gelder 
Julius Bakker 
Bram Westerhoff
Jenoah Plet
Deniz Algu
Esai Noya
Joulya Darwich

 

PUMA EXAMEN – Groep 3

Aanvang: 11:30  uur
Warming up: 11:45  uur
Examen:12:00-12:30 uur 

Selectie:

Joel Dijkstra 
Dior Fickel 
Lisa Stoeckart
Emran Babrakzai 
Noah Groenenald
Dylan Oudkerk Pool
Reymar Niles
Daan Reinders
Yahy Riley 
Mika van Herle 
Chensley van Dam
Sayuri van Straten
Thijs Verhage
Jade van Moorten 
Jaylen Alberg 
Gino Sabatino 
Jesse Reerink
Kymani Torres
Shaun Sarabjeet
Tijn van Leeuwen 
Ibrahim Idrissi

 

PANTHER EXAMEN – groep 4

Aanvang: 12:30 uur
Warming up: 12:45 uur
Examen: 13:00 – 13:15 uur

Selectie:

Roxy van Zoolingen 
Deyae Bahouti
Chiara Schermerhorn
Christopher Cumben
Meyra Karakus
Asya Gokalp
Liam Ramaekers
Rosa Maat 
Sereno Mijnals
Sem van der Hulst 
Arman Ghausi 
Ilvy koning
Lynn Koning
Danillo Paolucci
Amy Sannes
Rafael Gazi 
Amir Ouarraki
Ibrahim Lodin 
Alex Horvath
Jaimy Ossebaar
Jaimylinn Smits
Quinn Jari Molenbeek 
Rafael van Buiten 
Liv Noya
Daan Schuurbiers 
Jaella Meiberg
Jermaine Benschop
Kayleigh Looze
Anpherny Timpico

 

PANTHER EXAMEN – Groep 5 

Aanvang: 13:30 uur
Warming up: 13:45 uur
Examen: : 14:00 – 14:30 

Selectie:

Aimee Versloot
Yaela Fahim
Meryem El Hachimi
Kayne van Kalleveen 
Janey Dube
Michayra Premchand
Isha Kedar 
Ferry Sannes
Keano Sassen 
Lauryn-hill van Heynegen
Jahsendai Ballantine
Kiki Legowska
Ayesha Khan 
Carlota Rioboo
Rosa van der Meer 
Jason de Ronde
Gregory van Lent 
Alexander Aguas
Dennis de Groodt
Amina Ikariden
Anne Hofhuis
Soraya Boele
Adam el Alami 
Melissa Dalemans 
Dylan Ramaekers
Kawtar de Keijzer 
Nikki Eggenkamp

 

TIGER EXAMEN – Groep 6 

Aanvang: 14:30
Warming up: 14:45
Examen: 15:00 – 15:30 uur

Selectie:

Dani van der Zwet
Elyakim Pawirodirjo
Kyan Sterk
Bodi van der zwet 
Zion Wong Swie San
Djailey-Ann Premchand
Banaaz Ali
Freya de Vries
Mehran Sharif
Larissa Trakzel
Hamza Er-Ramach
Dylan Kraneveldt
Selena Silta
Jeriyah Zilstra 
Yumna Er-Ramach 
Omar Er-Ramach
Jackie Postma 
Saif Lemmob
Giliya Bakboord

TIGER EN LION EXAMEN – Groep 7

Aanvang: 15:30 uur
Warming up: 15:45 uur
Examen: 16:00 – 16:30 uur

Selectie Tiger:

Benjamin Djurabi 
Quinten Brenninkmeijer
Danell Ceder 
Noemy Redjowikromo
Olivia Waterval 
Jay Emelina
Donnequi van der Kooye
Dylan Hilgersom
Lina Maada

Selectie Lion:

Syren Nijbroek
Nathaniel Arik 
Keanen Stefanovic
Ryan Berden 
Sanad el Mansouri
Keano Bergshoeff
Maksym Bartosh 

SUCCES KIDS!