Champsday – Zondag 17 maart

Beste ouders/verzorgers,

Zondag 17 maart aanstaande is er weer een Bonjasky Academy Champsday.

Op deze dag worden er examens gehouden voor de niveaus: Puma, Tiger en Lion. De Dragons krijgen een aparte uitnodiging van Remy Bonjasky voor een andere dag.

Voor deze Champsday zijn natuurlijk alle ouders, broertjes en zusjes en opa’s en oma’s van harte uitgenodigd om de kinderen te komen aanmoedigen.

Belangrijk!

  • We beginnen zondag om 12.00 uur maar er is voor elk examen een instoot tijd van een 15 minuten. Zorg er dus voor dat u allen op tijd aanwezig bent.
  • De kosten bedragen 25.- euro, dit is voor het examen, het certificaat en een t shirt van het behaalde niveau, deze dienen te worden voldaan voor de Champsday.
  • Belangrijk dat u een bevestigingsmail van aanwezigheid van uw zoon of dochter naar info@bonjaskyacademy.com stuurt of u kunt dit vermelden bij de het balie team in de week voor Champsday.
  • In de aankomende week, van 11 tot en met 16 maart zal Remy Bonjasky voor de laatste ronde de kinderen beoordelen. Het is dus mogelijk dat uw zoon of dochter deze week nog wordt toegevoegd aan de lijst, dit zal dan dik gedrukt zichtbaar zijn in de lijst.

Sportieve groet,
Team Bonjasky

RICHTIJNEN

De trainers hebben de afgelopen weken de kinderen beoordeeld aan de hand van een aantal richtlijnen. Om u een idee te geven wat de kinderen moeten beheersen om examen te mogen doen staan hieronder de richtlijnen per niveau.

PUMA

– Examen op de zak.
– Nette linkse en rechtse direct
– Linker en rechter hoek
– Linker en rechter opstoot
– Lowkicks
– Trappen naar het lichaam
– 2 Sessies van 6x opdrukken
– Netjes kunnen groeten
– 2 Stoot combinaties
– 1 Trap/stoot combinatie

TIGER

– Nette linkse en rechtse directe
– Linker en rechter hoek
– Linker en rechter opstoot
– Lowkicks
– Trappen naar het lichaam
– Highkicks
– 4 Sessies van 6x opdrukken
– Netjes kunnen groeten
– 4 Stoot combinaties
– 3 Trap/stoot combinaties
– Verdedigen van stoten en trappen
– Licht sparren op het lichaam

LION

– Nette linkse en rechtse directe
– Linker en rechter hoek
– Linker en rechter opstoot
– Lowkicks
– Trappen naar het lichaam
– Highkicks
– 4 Sessies van 8x opdrukken
– Netjes kunnen groeten
– 4 Stoot combinaties
– 3 Trap/stoot combinaties
– Compleet verdedigen
– Kunnen counteren
– Compleet sparren

deelnemers

PUMA
EXAMEN 12:00 – 12:30 uur
(Instoten 11:45 uur)

Ikrame Aboullait
Charly Pastor
Catalina Vazquez Cabral
Mika Van der Kroon
Djuna Ter Borgh
Dominique Romeling
Shaiem Jaggoe
Tara Mertoaikromo
Dylano Toet
Mikhael Wartes
Nina van Dam
Jaysley Concincion
Rens de Looff
Elijah Echteld
River dean beau Bindinga
Sjoerd Boellaard
Yasser Darwish
Joeri Van Dijk
Jamairo Manintveld
Malaika Rodjan
Laura Ranzijn
Efe Dulkadir

PUMA
EXAMEN 13:15 – 13:45 UUR
(Instoten 13:00 uur)

Luca Sluiter
Nero Van der Reijken
Sara Abdelmalek
Alyssa Nagtegaal
Danny Vedder
Jaydon Menig
Daniëlle Goede
Anne Hofhuis
Amy Oudenampsen
Layla Ahlam Akachar
Siwano van Leeuwen
Zoë van Loenen
Daniel Ouamar
Dave Neslo
Lotfi El Bali
Tess Bron
Cedric Heijman
Sem Swiers
Jidane Hoogstad
Rishi Panchoe
Emory Hoogstad
Tom Oudenkampsen
Jayden Jagroep
Tessa Bourne
Pavle Cosic

TIGERS
EXAMEN 14:30 – 15:00 UUR
(Instoten 14:15 uur)

JairoLassooij
Angel van Veluw
Jeremy Koekebakker
RobinBos
Joy van Veluw
Brooklyn Coppens
Paresh Bikha
Christopher Mungroo
Damiën Mungroo
Demyonvan Uitert
RomijnDerks
JesseVazquez Cabral
EbrarKayaci
NahlaFerker
ColinTop
Ravianne van Deventer
RobynJansen
Ceylin Gülcan
Yassine Tarrah

TIGERS
EXAMEN 15:45 – 16:15 UUR
(Instoten 15:30 uur)

Quinayro Mormon
Gino Kanaan
Yasmina Ateia
Cheandrick Girigori
Gianni Biseswar
Thomas Ockeloen
Marcello van den Heuvel
Anouar Najah
Jaden Ramdien
Cynthia Koumassenou
Gianluigi Abdul Hamid
Tiffany Bourne
Sjaima Wagid hosain
Lucas Keizer
Bas Burgerhout
Bjorn-Jens Ploegman
Munaycha Draaibas
Kiyaen Pool

LIONS
EXAMEN 17:00 – 17:30 UUR
(Instoten 16:45 uur)

Rayden Zwerver
Alisha Ramsanjhal
Niels Bootsma
Dilara Najid
Kenji Van der Zee
Deyon Brijobhokun
Daniel Hopman
Isra Azaroual
Jayden Berlips
Djay Gijsen
Jose Miguel Romeling
Naomy Derkx
Nathalie Poel
Willem-Jaap Wijnen
Rico de Groot
Esia Hasselnook
Kinga Lenkiewicz
Gennaro Busso
Lola Mustamu
Jill Botter
Wael Ahadach Yousfi
Sanae Pool
Samantha Bethlehem